+90 850 450 94 34 - 0533 036 74 62

Sosyal Medyada Biz}

TSK Personellerine %20 indirim fırsatı
Türkiye’nin dört bir yanında vatani görevini yapmakta olan askerler için avantajlı taşınma imkanı sunan yepyeni bir kampanya başlattık. Elimizden gelen kolaylığı sağlayabilmek adına tüm Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesi çalışanlarının taşımacılık işlemlerinde %20 indirim imkanı sunuyoruz.
Kampanya Detayı

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Nakliyat işlemi daima müşteri memnuniyetinde gerçekleşmesi gereken bir hizmettir.Çünkü bizlerin devamlılığını sağlayan tek şey müşterilerimizin memnuniyetidir.Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına nakliye firması olarak en kusursuz taşımacılık hizmetini sergiliyoruz ve müşterilerimize en güvenli taşıma hizmetini sunuyoruz.

Taşıma hizmetinin sorunsuz ve hasarsız geçmesi için en önemli etken iletişimdir.Bizler müşterilerimize olan iletişimimizi en kusursuz şekilde sağlıyoruz.Müşterilerimizin isteklerini daima yerine getirerek taşıma hizmeti sunuyoruz.Müşterilerimizin bizlere ulaşması durumunda müşterilerimizi dinliyor ve onlara çözüm önerileri sunarak yardımcı oluyoruz.Taşımacılık sektöründe ilk sıralarda yer almak için en önemli etken de profesyonel olmaktır.

Müşterilerimizin bizlere ulaşması durumunda öncelikle müşterilerimizin ne istediğini algılıyoruz.Ardından müşterilerimize yardımcı olabilmek için müşterilerimize ücretsiz bir şekilde bir ekspertiz personeli yolluyoruz.Ekspertiz personeli taşıma işlemleri hakkında bilgi vermek için sizlerle karşılıklı görüşmeye geliyor ve isteklerinize, kafanızdaki soru işaretlerine bir çözüm buluyor.

Öncelikle sizlere taşıma işlemleri hakkında bilgi verildikten sonra taşınacak eşyalarınız inceleniyor.Eşyalarınızın hacimlere uygun olması için ve taşınırken hiçbir problemle karşılaşmamak için araç filomuzdan sizlere uygun bir araç belirleniyor ve taşıma tarihine kadar tüm planlar yapılıyor.Eşyalarınızı taşıyacak personellere kadar teker teker belirlendikten sonra taşıma işlemlerine başlanıyor.

Taşıma günü geldiğinde planladığımız şekilde eşyalarınız sigortalanarak profesyonel şekilde eşyalarınız taşınıyor.Eşyalarınız en kısa sürede Türkiye’nin her bir noktasına profesyoneller tarafından güvenle taşınıyor ve sizlere kusursuz bir taşımacılık hizmeti sunuluyor.Eşyalarınız sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşınıyor.