+90 850 450 94 34 - 0533 036 74 62

Sosyal Medyada Biz}

TSK Personellerine %20 indirim fırsatı
Türkiye’nin dört bir yanında vatani görevini yapmakta olan askerler için avantajlı taşınma imkanı sunan yepyeni bir kampanya başlattık. Elimizden gelen kolaylığı sağlayabilmek adına tüm Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesi çalışanlarının taşımacılık işlemlerinde %20 indirim imkanı sunuyoruz.
Kampanya Detayı

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti alınırken seçeceğiniz firma daima çok önemlidir.Şehirlerarası taşımacılık hizmetleri uzak mesafe olduğu için eşyalarınızın büyük bir özenle taşınması gerekmektedir.Eşyalarınız en iyi muamele ile yeni adresinize taşınmalıdır.İşte bu konuda firmamız olarak Samanyolu evden eve nakliyat sizlere profesyonel bir hizmet sunuyor.Eşyalarınızı en pratik şekilde yeni adreslerine taşıma konusunda sizlere destek veriyor.

Bizlere ulaşmanız durumunda bizler hemen taşımacılık işlemlerine başlıyoruz.Eşyalarınızın durumunu öğrenip sizlere ayrıca bir ekspert personeli yolluyoruz.Böylelikle sizlerin istekleri doğrultusunda kaliteli bir taşıma hizmeti gerçekleştiriyoruz.Eşyalarınızı inceleyen ekspertiz personelimiz eşyalarınız daha rahat taşımak için sizlere özel bir araç seçiyor.Araç seçildikten sonra eşyalarınızın taşınacağı tarihi belirleyek taşıma işlemlerini başlatıyoruz.

Taşımacılık sektöründe en önemli nokta eşyaların zararsız bir şekilde taşınmasıdır.Bunun için bizler eşyalarınızı hiçbir şekilde kırılma ve parçalanma olmadan taşımak için önlemlerimizi alıyoruz.Sizlere altı kişiden oluşan bir personel ekibi yollayarak eşyalarınızı özenle taşıyoruz.Eşyalarınızı taşımadan önce marangozumuz yardımıyla eşyalarınızı teker teker söküp paketliyoruz.Eşyalarınız paketlendikten sonra yeni adreslerine doğru yola koyuluyoruz.

Eşyalarınızın profesyonel bir şekilde taşınması için her zaman personellerimiz tarafından en iyi muamele ile taşımak için çabalıyoruz.Tüm aldığımız önlemlere rağmen eşyalarınızı tekrardan sigortalıyoruz.Eşyalarınız şehirlerlerarası nakliyat esnasında alabileceği herhangi bir sorun doğrultusunda sigortalama işlemi sayesinde tekrardan karşılanıyor.

Samanyolu evden eve nakliyat olarak sizlere sunduğumuz bu profesyonel hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan numaralarımızdan bizlere ulaşmak olacaktır.Sizlere doğru ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için hizmetlerimizi en profesyonel şekilde devam ettiriyoruz ve sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz.