+90 850 450 94 34 - 0533 036 74 62

Sosyal Medyada Biz}

TSK Personellerine %20 indirim fırsatı
Türkiye’nin dört bir yanında vatani görevini yapmakta olan askerler için avantajlı taşınma imkanı sunan yepyeni bir kampanya başlattık. Elimizden gelen kolaylığı sağlayabilmek adına tüm Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesi çalışanlarının taşımacılık işlemlerinde %20 indirim imkanı sunuyoruz.
Kampanya Detayı

Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis taşıma işlemleriniz için Samanyolu Nakliyat en profesyonel şekilde sizlere taşımacılık hizmeti sunuyor.Ofisinizi taşımak istediğiniz andan itibaren sizlerle ilgilenmeye başlıyoruz.Firmamız sizlere özel bir ekspertiz hizmeti sunuyor ve taşımac işlemlerini sonlanana kadar ekspertiz personelimiz sizlerle ilgilenmeye başlıyor.

Ofisinizi ziyarete gelen ekspert personelimiz sizlere taşıma hakkında gerekli olan tüm bilgileri veriyor.Sizler de eğer taşınma işlemini onaylarsanız personelimiz eşyalarınızı inceleyerek sizlere taşınmanızın planlarını sunuyor ve taşınma işlemleri için gerekli tüm belgeleri sizlere sunuyor.Eşyalarınızın boyutlarına göre eşyalarınız incelenip taşıma tarihi belirleniyor.

Ofisinizin taşınma günü personellerimiz eşyalarınızın demonte edilmesini sağlıyor.Eşyalarınız demonte edildikten sonra 6 kişilik personel ekibimiz tarafından teker teker en küçük parçaya kadar paketleniyor.Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından sizler için seçilen aracımızın içerisine taşınıyor.Eşyalarınız sizler için seçilen aracınızın içerisine dikkatli bir şekilde yerleştiriliyor.

Ofis eşyalarınızın büyük bir kısmı teknolojik cihazlar tarafından kaplanmaktadır.Bizler bu hassasiyet gerektiren eşyalarınız patpatlayarak kolilerimizin içerisine yerleştiriyoruz.Ve taşınma esnasında gelebilecek tüm zararları karşılamak için eşyalarınızı sigortalıyoruz.Eşyalarınız sigortalanma işlemleri yapıldıktan sonra güvenle taşınıyor.

Ofisiniz yeni ofisinize taşındıktan sonra tekrardan monte ediliyor.Eşyalarınız teker teker monte edildikten sonra sizlere kurulmuş bir şekilde teslim ediliyor.Sizlere sunduğumuz bu profesyonel hizmetlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bizlere ulaşmanızdır.