+90 850 450 94 34 - 0533 036 74 62

Sosyal Medyada Biz}

TSK Personellerine %20 indirim fırsatı
Türkiye’nin dört bir yanında vatani görevini yapmakta olan askerler için avantajlı taşınma imkanı sunan yepyeni bir kampanya başlattık. Elimizden gelen kolaylığı sağlayabilmek adına tüm Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesi çalışanlarının taşımacılık işlemlerinde %20 indirim imkanı sunuyoruz.
Kampanya Detayı

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık

Taşınma işlemlerine artan taleple birlikte türeyen bir sürü amatör firmalar da ortaya çıkmaktadır.Biz yıllardan beri en profesyonel şekilde eşyalarınızı taşıyarak sizlere profesyonel bir taşıma gerçekleştiriliyoruz ve kurumsal bir firma olarak en kaliteli taşıma hizmetimizi sunuyoruz.

Eşyalarınızı hasarsız bir şekilde sigortalayarak taşıyoruz.Taşınma esnasında gerekli olan tüm önlemleri almamıza rağmen eşyalarınıza bir zarar gelmesi durumda eşyalarınızın tüm zararlarını firmamız tarafından karşılıyoruz.Eşyalarınızı en kusursuz şekilde paketleyerek eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Eşyalarınızı hassasiyet durumlarına göre patpatlar veya karton kolilerle paketliyor ve sarmalıyoruz.Eşyalarınız daha pratik bir şekilde taşımak için onları teker teker demonte ediyoruz.Eşyalarınız demonte edilerek daha küçük parçalar halinde profesyonel personellerimiz tarafından taşınıyor.Böylelikle eşyalarınız hiçbir şekilde hasar görmüyor.

Eşyalarınız taşınma esnasında herhangi bir problemle karşılaşmaması için eşyalarınızı taşıyacak geniş bir araç yolluyoruz ve böylelikle tek seferde eşyalarınızı Türkiye’nin her bir noktasına en güvenli şekilde taşınarak sizlere profeyonel bir hizmet sağlanıyor.En güvenli taşımayı gerçekleştiriyoruz.

Eşya taşıma işlemlerinde her bir ile ve her bir ilçeye eşyalarınız en hasarsız ve en güvenli şekilde taşınarak sizlere en üst düzeyde bir taşımacılık işlemleri gerçekleştiliyor.Eşyalarınız için sunulan bu hizmetten yararlanmak için iletişim kısmında bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.