+90 850 450 94 34 - 0533 036 74 62

Sosyal Medyada Biz}

TSK Personellerine %20 indirim fırsatı
Türkiye’nin dört bir yanında vatani görevini yapmakta olan askerler için avantajlı taşınma imkanı sunan yepyeni bir kampanya başlattık. Elimizden gelen kolaylığı sağlayabilmek adına tüm Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesi çalışanlarının taşımacılık işlemlerinde %20 indirim imkanı sunuyoruz.
Kampanya Detayı

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama

Eşya depolama

.Bizler firmamız olarak eşyalarınıza gelebilecek tüm hasarları engelliyoruz.Bunu nasıl mı yapıyoruz?

Öncelikle bizlere ulaşmanız durumunda depolarımız hakkında sizlere gerekli olan tüm bilgileri detaylı bir şekilde anlatıyoruz.Eşyalarınızı depolamaya karar verdikten sonra ekspertiz hizmetimizin eşyalarınızı incelemeye geliyor.Eşyalarınız incelendikten sonra eşyalarınızı depolarımızda uygun olan bir yere yerleştirmek için alan seçiyoruz.

Depolarımız eşyalarınız için özel olarak ayrılmış odacıklara sahiptir.Depolarımız tüm gün boyunca güvenlik kameralarıyla güvenli bir şekilde inceleniyor.Depolarımız depolanma işlemleri için gerekli olan tüm kreaterlere sahiptir.Ayrıca temizlik ve hijyen konusunda daima en üst düzeydedir.Depolama esnasında eşyalarınız hiçbir şekilde kırılma veya yıpranma ile karşı karşıya kalmaz.

Depolarımızda eşyalarınız kaldığı süreçte odalarımıza yerleştirilen eşyalarımızın tutulduğu odanın anahtarları sizlere teslim ediliyor.Dilediğiniz tarihte eşyalarınızı kontrol edebilir ve istediğiniz süreye kadar depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.Eşyalarınız depolarımızda güvenle saklanmaktadır.

Depolarımızda eşyalarınız sigortalanarak güvenle depolarımızda taşınmaktadır.Eşyalarınız depolarımızda en profesyonel şekilde güvenle tutulmaktadır.Eşyalarınızı depolamak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bizlere ulaşmanız olacaktır.